Ви є тут

Баланси попиту і пропозиції основних видів продовольчих ресурсів станом на 01.09.2019

16.09.2019

Економічний дискусійний клуб оприлюднює уточнені баланси попиту і пропозиції основних видів продовольчих ресурсів станом на 01.09.2019.

Олії рослинні

Маркетинговий сезон 2018/2019 років, який щойно завершився, був досить вдалим для вітчизняної оліє-жирової галузі. За експертними оцінками, у минулому сезоні українськими підприємствами вироблено 6,9 млн. тонн олій рослинних, що на 14% більше, ніж у відповідному періоді 2017/2018 МР. Із загального обсягу, виробництво соняшникової олії склало майже 6,5 млн. тонн, що на 13% перевершило показник попереднього сезону. 

Близько 95% виробленої в Україні олії відправлено на експорт. Загальний обсяг експорту олій у 2018/2019 МР, згідно з даними митної статистики, склав 6,6 млн. тонн, що на 17% вище показника попереднього сезону. При цьому, майже 6,1 млн. тонн експортовано олії із насіння соняшника, що на 14% більше порівняно з 2017/2018 МР. Основними ринками збуту для української соняшникової олії у сезоні, що минув були Індія, Китай, Нідерланди – сумарна вартість поставок до цих країн перевищила 50% у загальній вартісній структурі олійного експорту. 

Обсяг імпорту олій у минулому сезоні склав 256 тис. тонн, що на 3% (на 9 тис. тонн) менше, ніж у відповідному періоді сезону 2017/2018 років. Майже 90% обсягу імпорту олій рослинних – це пальмова олія, яка переважно ввозиться з Індонезії.

Із загального обсягу виробництва на внутрішнє продовольче споживання спрямовано 550 тис. тонн, або 13,1 кг в розрахунку на одну особу.

За попередніми оцінками, у новому 2019/2020 МР експерти очікують незначне зменшення внутрішнього виробництва олій у межах 3% до 6,7 млн. тонн, із нього олії соняшникової – 6,3 млн. тонн.

Відповідно дещо знизяться обсяги експорту олій, які оцінюються у 6,4 млн. тонн. Передбачається, що імпортні поставки олій рослинних суттєвих змін, порівняно з минулим сезоном, не зазнають та складуть 250 тис. тонн.

Фонд споживання олій рослинних населенням оцінено у 547 тис. тонн, що у розрахунку на одну особу складе 13 кг на рік, тобто знаходитиметься у межах раціональної норми.

Цукор

Маркетинговий сезон 2018/2019 років, який завершився 31 серпня, можна визнати гіршим, ніж попередній.

Передусім виробництво цукру у минулому сезоні склало 1820 тис. тонн, що на 15% менше, ніж у сезоні 2017/2018 років. Крім того, тривало скорочення обсягів поставок українського цукру на зовнішні ринки, обсяг експорту якого склав 413 тис. тонн, що на 26%, або на 147 тис. тонн менше, ніж торік.

У минулому маркетинговому періоді найактивніший попит на український солодкий продукт спостерігався з боку пострадянських країн: Узбекистану, Азербайджану, Киргизстану, Таджикистану.

Натомість ємність внутрішнього ринку цукру продовжувала скорочуватися, що відбувалося внаслідок зменшення чисельності населення, більш широкого застосування у промисловому та індивідуальному споживанні натуральних та штучних цукрозамінників тощо.  

За попередніми оцінками, внутрішнє продовольче споживання цукру у сезоні 2018/2019 років склало 1,3 млн. тонн, або 30,1 кг в розрахунку на одну особу. Залишки цукру на кінець сезону попередньо оцінено у 478 тис. тонн, що в 11% вище, ніж на кінець попереднього сезону.

Імпорт цукру у 2018/2019 МР був практично відсутнім та склав символічні 2 тис. тонн.

У новому 2019/2020 МР, ураховуючи зменшення площ посіву цукрових буряків на 20% до 220 тис. га, відповідно прогнозується відчутне скорочення внутрішнього виробництва цукру. За серпневими оцінками, виробництво цукру у цьому маркетинговому періоді не перевищить 1,3 млн. тонн, що на 28% менше, ніж у минулому сезоні.  

Ураховуючи, суттєві перехідні залишки, загальна пропозиція українського цукру становитиме 1,8 млн. тонн, та буде цілком достатньою для задоволення внутрішнього попиту, обсяг якого оцінюється у межах 1,4 млн. тонн (з розрахунку споживання 30,0 кг на рік на одну особу).

За умови формування на кінець маркетингового періоду достатніх перехідних залишків на рівні 250 тис. тонн, можливий для експорту ресурс цукру оцінюється у 169 тис. тонн. 

Молоко

Загрозлива тенденція до падіння виробництва молокосировини зберігалася в Україні, навіть у літній період. За даними статистики, у січні−серпні ц. р. всіма категоріями господарств вироблено 6 741 тис. тонн молока, що на 3,5% менше, ніж у відповідному періоді минулого року. При цьому у сільгосппідприємствах виробництво молока скоротилося на 1,3%, а у господарствах населення, які забезпечують понад 70% його надоїв, зафіксовано його зменшення на 4,3%.

Довідково: за даними статистики, станом на 01.09.2019 порівняно з відповідною датою минулого року поголів’я корів скоротилося на 4,6% (в т. ч. у господарствах населення – на 4,4%, сільгосппідприємствах – на 5,4%).

 

Внаслідок обмеженої пропозиції вітчизняної молокосировини з початку поточного року суттєво пригальмував експорт молочної продукції. У січні−серпні ц. р. порівняно з 8 місяцями минулого року її експорт зменшився на 26% та склав 420 тис. тонн.

Скорочення обсягів експорту, насамперед, відбулося в результаті зменшення на третину поставок масла вершкового, яке все таки, залишається провідною позицією українського молочного експорту (67% від загального обсягу). Активними покупцями масла з початку поточного року були Нідерланди, Азербайджан, Грузія, Молдова.

Водночас зростають обсяги імпорту молокопродуктів, загальний обсяг якого у січні−серпні склав 160 тис. тонн, що на 53% більше порівняно з відповідним періодом минулого року. Зростання, передусім, відбувається за рахунок ввезення сирів, обсяг імпорту яких за 8 місяців збільшився у 1,6 рази, при цьому їх частка у структурі імпорту молочних товарів перевищила 80%. Сири надходять на вітчизняний ринок із країн Євросоюзу (Польщі, Німеччини, Франції).

За балансовими розрахунками, у січні−серпні поточного року порівняно з аналогічним періодом 2018 року, незважаючи на скорочення внутрішнього виробництва молока наповнюваність внутрішнього ринку залишилася практично на минулорічному рівні, що обумовлено зменшенням обсягів експорту на нарощуванням імпорту. При цьому розрахункове середньодушове споживання населенням молокопродуктів зросло на 1 кг (ураховуючи фактор скорочення населення), і в середньому склало, у еквіваленті молокосировини, 133,4 кг на особу.

М'ясо

З початку 2019 року на внутрішньому ринку сформувалася позитивна тенденція до нарощування загальних обсягів виробництва м’яса всіма категоріями вітчизняних господарств, темп якого за 8 місяців склав 106,5%.

У січні−серпні ц. р. приріст м’ясовиробництва забезпечили галузі скотарства та птахівництва: виробництво яловичини зросло на 4,4%, а м’яса птиці – на 11,0%. Натомість, виробництво свинини скоротилося на 0,6%. При цьому, нарощування виробництва м’яса є, виключно, заслугою сільськогосподарських підприємств, які збільшили його на 11,0%, тоді як у господарствах населення падіння склало 3,4%.

Довідково: за інформацією органів статистики, станом на 01.09.2019 порівняно з відповідною датою минулого року поголів’я ВРХ скоротилося на 4,6%, свиней – на 2,6%, одночасно поголів’я птиці зросло на 3,8%.

Внаслідок зростання внутрішнього виробництва відбувається збільшення експорту м’ясопродуктів (у перерахунку на м'ясо), який у січні–серпні ц. р. становив 319 тис. тонн («плюс» 24% до аналогічного періоду 2018 року), при одночасному зниженні їх імпорту («мінус» 7% до 168 тис. тонн).

Частка м’яса птиці у структурі експорту перевищила 86%, та склала у натуральному виразі 275 тис. тонн, що на 28% вище показника минулорічного періоду. Близько половини експорту м’яса птиці з початку року надійшло на ринки Саудівської Аравії, Нідерландів, Словаччини.

У м’ясному імпорті провідні позиції зберігають м’ясо птиці (50% від загального обсягу) та свинина (40%). Імпортна продукція надходить на внутрішній ринок, в основному із країн ЄС (Польщі, Німеччини, Нідерландів, Угорщини). Частка імпорту у внутрішньому продовольчому споживанні м’яса складає у межах 12%.

За балансовими розрахунками, за 8 місяців поточного року наповнюваність внутрішнього ринку м’ясом та м’ясопродуктами майже на 2% перевищує показник відповідного періоду минулого року.

Розрахункове середньодушове споживання населенням м’яса і м’ясопродуктів за 8 місяців ц. р. склало 33 кг на особу, що на 0,6 кг більше, ніж у відповідному періоді минулого року.

Зерно

Актуальну інформацію щодо балансу зерна можливо знайти за посиланням: http://edclub.com.ua/analityka/aktualni-balansovi-ta-cinovi-pokaznyky-ry...

Файли: