Ви є тут

Рубрика «ЕКСПРЕС−ПОРІВНЯННЯ». Оптові ціни на плоди та овочі в Україні та Польщі

02.09.2019

Експрес-порівняння, здійснене Економічним дискусійним клубом засвідчує, що упродовж останнього місяця оптові ціни на сезонні плоди та овочі внутрішнього виробництва як в Україні, так і Польщі мали тенденцію до зниження[1].

При цьому, на українському ринку оптові ціни на переважну більшість плодів та овочів є нижчими порівняно з Польщею. Найбільш помітна різниця між українськими та польськими цінами на баклажани, буряки та кабачки, які на гуртовому ринку «Броніше» (м. Варшава) реалізуються втричі дорожче, ніж на ринку «Столичний» (м. Київ).

При цьому слід відмітити, що на даний момент, картопля на гуртовому ринку «Броніше» є майже на чверть дешевшою, ніж в Україні.

У таблиці, наведеній вище, також можливо ознайомитися із актуальними цінами, які склалися на оптових ринках сільськогосподарської продукції, розташованих у Львівській та Херсонській областях.

__________________

[1] попередню публікацію цієї рубрики можна знайти за посиланням: http://edclub.com.ua/analityka/rubryka-ekspresporivnyannya-potochni-opto...

Файли: