Ви є тут

Круглий стіл «Україна в пастці бідності: як таке трапилось і як це змінити». 15.10.20 о 14.30 відбулось засідання другого круглого столу

15.10.2020

15.10.20 о 14.30 відбулось засідання другого круглого столу серії круглих столів з обговорення дослідження "Економічне відродження через індустріальний розвиток", що цього разу присвячене темі боротьби з бідністю.

Посилання на анонс події.

Запрошуємо  приєднатись до обговорення економічного вибору для майбутнього України.

В останні десятиліття Україна здійснила регрес від індустріальної до аграрної країни. Вона втратила здатність до виробництва сучасних індустріальних товарів, дозволила сформуватись «економіці бідності» та потрапила у пастку країн з низькими доходами. Як це змінити описано в згаданій роботі, яка містить програмні положення політики новітнього індустріального розвитку, а також механізми та інструменти її реалізації, включно з ресурсами, які для цього потрібні.

Пропонована політика дозволить протягом 12 років забезпечити середньорічне зростання економіки темпами 7% і більше та перехід України до категорії держав з доходами вище середніх.

Обговорення проводиться за підтримки представництва Фонду Ганса Зайделя в Україні. Партнерами заходу є Торгово-промислова палата України, ДП «Укрпромзовнішекспертиза», Інститут суспільно-економічних досліджень, платформа «Industry4Ukraine», GMK Center.

До дискусії запрошені провідні економісти і експерти, представники бізнесу, виконавчої та законодавчої влади, громадянського суспільства.Сесія буде складатись із пленарної частини та експертного обговорення. Протягом пленарного засідання буде представлено три презентації.

Формат зустрічі - он-лайн (ZOOM) та оф-лайн для спікерів. Для участі у заході і отримання посилання на підключення необхідно заповнити Реєстраційну форму. 

https://ucci.org.ua/events/roundtables/kruglii-stil-ukrayina-v-pasttsi-b...