Ви є тут

Ковалко Наталія

PhD, доцент кафедри фінансового права юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка, адвокат, громадський діяч, дійсний член (академік) Української академії наук

Блог автора
13.09
Автор: Ковалко Наталія
13.09.2018

Есть единственное средство воспрепятствовать преступлениям – это боязнь понести наказания. Страшная вещь, на самом деле, безнаказанность, она приводит к жутким последствиям. Один раз закрыв глаза на преступление, мы можем запустить целую цепочку последствий.

25.04
Автор: Ковалко Наталія
25.04.2018

Україна – це країна контрастів!

21.03
Автор: Ковалко Наталія
21.03.2018

Конфликты между людьми неизбежны. Это тот переломный момент в межличностных отношениях, характер и степень влияния которого будет зависеть от личного восприятия человека. Для большинства конфликт воспринимается как нечто устрашающее и небезопасное. Но, к сожалению, именно в этот момент многие допускают свою главную ошибку. Конфликт является двигателем прогресса, ориентиром того, что нужно изменить. Именно конфликт помогает людям переосмыслить и задуматься над происходящим, выработав при этом правильное решение в сложившейся ситуации.

07.03
Автор: Ковалко Наталія
07.03.2018

Для кожного громадянина України новини про підняття цін на ті чи інші речі стали вже "доброю традицією". День у день ми бачимо зростання цін у магазинах, на заправках, проте, опускаючи голови, оплачуємо шалені рахунки.

27.02
Автор: Ковалко Наталія
27.02.2018

Наприкінці 2017 року набули чинності довгоочікувані зміни до процесуального законодавства України, серед яких найбільш інноваційною стало запровадження процедури врегулювання спору за участю судді. В Україні це нововведення наразі перебуває на етапі свого формування та безпосереднього розвитку в практичній площині. Водночас у таких країнах, як Німеччина, Австрія, Велика Британія, США судова медіація вже досить тривалий час успішно працює, а результати практики її застосування свідчать про беззаперечну ефективність цієї процедури примирення конфліктуючих  сторін.

19.02
Автор: Ковалко Наталія
19.02.2018

Протягом останніх років ми бачимо, як уся Україна переживає трансформаційний етап, який супроводжується тими чи іншими кризовими явищами в різних сферах життєдіяльності суспільства. Однак найбільше від цього страждають наші діти, які в період свого розвитку є емоційно-вразливими до будь-яких критичних ситуацій.

26.01
Автор: Ковалко Наталія
26.01.2018

"Створення спільного майбутнього в роз'єднаному світі" - ключова теза Всесвітнього економічного форуму в Давосі, яка привнесла мені години роздумів про майбутнє. Яка ідеальна формула для побудови спільного майбутнього? Яка сфера суспільства відкриває нові виміри для будь-якої держави? І, на моє переконання, це - освіта!

15.11
Автор: Ковалко Наталія
15.11.2017

Этот частный случай является показателем того, как отсутствие доверия граждан порождает ситуацию принятия заангажированного решения, что, в свою очередь, влечет за собой развитие еще большего недоверия в государстве.

25.10
Автор: Ковалко Наталія
25.10.2017

Развитие новых технологий, в частности в области шифрования и сетевых решений, все чаще бросают вызов традиционной финансовой системе и приводят к трансформационным изменениям в мировой экономике. 

11.10
Автор: Ковалко Наталія
11.10.2017

За сучасних умов, коли існує жорстка конкуренція між суб'єктами підприємницької діяльності та відбувається бурхливий розвиток технологічних процесів, усе більш вагомого значення набуває питання захисту прав споживачів. До того ж встановлення співробітництва між Україною та ЄС обумовило необхідність у забезпеченні відповідності національного законодавства європейським підходам.