Ви є тут

Ковалко Наталія

PhD, доцент кафедри фінансового права юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка, адвокат, громадський діяч, дійсний член (академік) Української академії наук

Блог автора
19.02
Автор: Ковалко Наталія
19.02.2018

Протягом останніх років ми бачимо, як уся Україна переживає трансформаційний етап, який супроводжується тими чи іншими кризовими явищами в різних сферах життєдіяльності суспільства. Однак найбільше від цього страждають наші діти, які в період свого розвитку є емоційно-вразливими до будь-яких критичних ситуацій.

26.01
Автор: Ковалко Наталія
26.01.2018

"Створення спільного майбутнього в роз'єднаному світі" - ключова теза Всесвітнього економічного форуму в Давосі, яка привнесла мені години роздумів про майбутнє. Яка ідеальна формула для побудови спільного майбутнього? Яка сфера суспільства відкриває нові виміри для будь-якої держави? І, на моє переконання, це - освіта!

15.11
Автор: Ковалко Наталія
15.11.2017

Этот частный случай является показателем того, как отсутствие доверия граждан порождает ситуацию принятия заангажированного решения, что, в свою очередь, влечет за собой развитие еще большего недоверия в государстве.

25.10
Автор: Ковалко Наталія
25.10.2017

Развитие новых технологий, в частности в области шифрования и сетевых решений, все чаще бросают вызов традиционной финансовой системе и приводят к трансформационным изменениям в мировой экономике. 

11.10
Автор: Ковалко Наталія
11.10.2017

За сучасних умов, коли існує жорстка конкуренція між суб'єктами підприємницької діяльності та відбувається бурхливий розвиток технологічних процесів, усе більш вагомого значення набуває питання захисту прав споживачів. До того ж встановлення співробітництва між Україною та ЄС обумовило необхідність у забезпеченні відповідності національного законодавства європейським підходам.

26.09
Автор: Ковалко Наталія
26.09.2017

Історія боротьби з корупцією нараховує багато тисячоліть.

29.08
Автор: Ковалко Наталія
29.08.2017

До Дня незалежності з’являється велика кількість публікацій, які характеризують цю подію виключно з точки зору емоцій, але це політична подія, яка відображена в конкретних міжнародних та законодавчих актах.

17.08
Автор: Ковалко Наталія
17.08.2017

Розмір відповідальності медичного працівника за скалічене або позбавлене життя людини (максимально - позбавлення волі на строк до 3 років) є неспіврозмірним з наслідками його винної поведінки.

15.08
Автор: Ковалко Наталія
15.08.2017

​Законопроект № 6489, дійсно, є доволі суперечливим та викликає багато запитань. З одного боку, він нібито спрямований вирішити проблему дублювання повноважень шляхом позбавлення органів місцевого самоврядування права здійснювати перевірки за дотриманням законодавства про працю та зайнятість населення. Як показала практика, місцеві чиновники зловживають своїми контролюючими функціями. Таким чином, це дасть змогу зменшити тиск на господарюючих суб'єктів.

30.06
Автор: Ковалко Наталія
30.06.2017

Конституции Украины исполнился 21 год. Знаменательная дата, которая традиционно считается моментом вступления в полноценную взрослую жизнь. Все процессы первоначального роста и формирования заканчиваются и наступает период уже так называемой зрелости. Совершеннолетие – наиболее подходящий период подвести первые итоги о своих достижениях и начать строить дальнейшие планы на будущее.