Ви є тут

Манцуров Ігор

Директор Науково-дослідного економічного інституту Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, доктор економічних наук

Блог автора
02.09
Автор: Манцуров Ігор
02.09.2019

Мой анализ показывает, что НАИБОЛЕЕ СЕРЬЕЗНЫЕ ПАДЕНИЯ курса гривны в течение времени ее существования происходили во времена спада доверия народа к Правительству и его экономической политики.

06.06
Автор: Манцуров Ігор
06.06.2018

Економічна та соціальна безпека в Україні: імперативи та виклики

06.06
Автор: Манцуров Ігор
06.06.2018

Сучасний етап розвитку глобальної економіки характеризується уточненням теоретичних концепцій, наростанням протиріч, появою нових глобальних проблем, посиленням взаємозалежності всіх учасників і складових світової економічної системи. Глобалізація світової економіки створює нове «навколишнє середовище» для економічного зростання країн, визначаючи нові орієнтири їх економічної політики. Динамічні зміни у світовому господарстві являють собою «глобальні виклики» багатьом країнам, як розвиненим, так і таким, що розвиваються.

30.10
Автор: Манцуров Ігор
30.10.2015

На правах професійного статистика (вважаю себе таким, бо захистив і кандидатську, і докторську дисертації із спеціальності «статистика», а ще пропрацював 15 років на керівних посадах у спеціалізованих агенціях ООН, займаючись, зокрема, і реформува

02.10
Автор: Манцуров Ігор
02.10.2015

У своїй попередній статті я як професійний статистик, який захистив і кандидатську, і докторську дисертації із спеціальності «статистика» і пропрацював 15 років на керівних посадах у спеціалізованих агенціях ООН, займаючись, зокрема, і реформуванням національних статистичних систем у багатьох країнах Африки та Європи, адресував декілька запитань суспільству і Уряду, насамперед, керівництву Міністерства економічного розвитку і торгівлі щодо стратегії реформування системи державної статистики України.

27.08
Автор: Манцуров Ігор
27.08.2015

У якому саме місці поставити кому у реченні, яке стосується програми реформування системи державної статистики, нещодавно оприлюдненої керівництвом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, і можливих наслідків цього реформування, читач визначить самостійно після ознайомлення з цим матеріалом. 

12.08
Автор: Манцуров Ігор
12.08.2015

Куди саме поставити кому у реченні, яке стосується декларації щодо підвищення ключової облікової ставки Федеральної резервної системи США (ФРС) і можливих наслідків цього підвищення, читач визначить самостійно після ознайомлення з цим матеріалом.