Ви є тут

Богдан Данилишин

21.03
21.03.2019
Автор:
Модератор

У Раді НБУ назвали потенційні “драйвери” для економічного розвитку України. Експерти радять не забувати і про те, що нас гальмує.

15.11
15.11.2017
Автор:
Модератор

Голова Ради Національного банку Богдан Данилишин вважає, що рішення уряду про скасування державного регулювання цін на продукти харчування було передчасним і стало одним із чинників зростання інфляції.

30.05
30.05.2017
Автор:
Модератор

Уряд України проводить ряд реформ - і це викликає шквал суперечок. Пенсійна, земельна, медична реформи стосуються кожного з нас, але зачіпають таке величезне коло інтересів, що  медійне поле заполонили матеріали з абсолютно полярними оцінками процесів, що відбуваються. Укрінформ, як завжди, намагається отримати зважену експертну думку. Про необхідність пенсійної реформи, про вади системи “Прозорро”, про необов’язковість продажу державних підприємств, про те, що навіть Бальцеровичу не вдалися б економічні реформи в Україні 1991-го року ми поговорили з доктором економічних наук, професором, академіком НАН України, міністром економіки України (2007-2010), головою Ради Національного банку України Богданом Данилишиним (Укрінформ)