Ви є тут

Економіка

13.06
13.06.2018
Автор:
Модератор

Економічний дискусійний клуб сподівається, що нашим читачам буде цікаво знати, як у 2018 році стартували економіки України та окремих країн світу.

12.05
12.05.2016
Автор:
Модератор

«Подальший план дій залежатиме від нашого розуміння того, чому інвестори сьогодні не йдуть в Україну,  і заходів, які ми в змозі прийняти, щоб змінити ситуацію. Важливими будуть дії конкретних державних органів, які або роблять нашу країну привабливою для інвесторів, або відштовхують їх від неї. І цей комплекс завдань треба вирішити в найближчі три роки. Якщо економічне зростання не буде забезпечено, тоді ні всередині країни, ні поза нею не зрозуміють, навіщо нам реформи, навіщо все те, що у нас робиться. А якщо буде економічне зростання, то це приведе до зростання доходів населення, до виникнення внутрішнього попиту, якого наразі так само, як зовнішніх інвестицій, дуже бракує економіці, щоб піднятися. В результаті запуститься економічний механізм. І це найважливіше, на чому повинен зосередитись уряд. Йому треба постійно тримати у полі зору цілі розвитку. Тоді сформується програма реформ, і вони будуть успішними. А якщо робити просто якісь зміни, не бачачи їх мети, то буде перманентний уповільнений процес...».

06.04
06.04.2016
Автор:
Модератор

Економічна ситуація в країні погіршується. Про це у прямому ефірі "NewsOne" повідомив Президент Економічного дискусійного клубу Анатолій Максюта. Він наголосив на тому, що за минулий рік майже всі економічні показники були негативні: падіння ВВП на 9,9%, падіння доходів населення –  більше як на 20%, щороку втрачається майже 30% експорту.

29.03
29.03.2016
Автор:
Модератор

Економічний блок Уряду слід було б переформатувати, але в бік посилення ролі Міністерства економічного розвитку і торгівлі. Про це у прямому ефірі "Еспресо TV" повідомив Президент Економічного дискусійного клубу Анатолій Максюта.

20.03
20.03.2016
Автор:
Модератор

Крім негайної зміни прем'єр-міністра, ще важливіше змінити мандат, принципи формування та діяльності Кабінету міністрів.