Ви є тут

Обговорення реформи системи державної статистики

02.11
02.11.2015
Автор:
Васечко Ольга

Этот материал, как и все предыдущие, опубликованные в ходе дискуссии, является реакцией на официально заявленное министерством экономического развития видение роли официальной статистики в Украине и подходов к ее реформированию.

30.10
30.10.2015
Автор:
Admin

Загалом, поділяючи думку про необхідність удосконалення системи державної статистики, члени Економічного дискусійного клубу звертають увагу на те, що сучасна система статистики є однією із невід’ємних ознак конкурентоспроможної держави. Тому будь-яке реформування цієї системи не повинно погіршити її здатність до виконання покладених на неї функцій та не може порушувати зобов’язань, узятих Україною перед міжнародною спільнотою. 

30.10
30.10.2015
Автор:
Манцуров Ігор

На правах професійного статистика (вважаю себе таким, бо захистив і кандидатську, і докторську дисертації із спеціальності «статистика», а ще пропрацював 15 років на керівних посадах у спеціалізованих агенціях ООН, займаючись, зокрема, і реформува

28.10
28.10.2015
Автор:
Копилов Вадим

Увесь світ іде до уніфікації. Одна справа – адмінзвіти, які можна оспорювати безкінечну кількість разів, і зовсім інша – узаконена суспільством статистична звітність. Те, що відбувається сьогодні із статистикою, на мій погляд, є однією з проблем, які віддзеркалюють ситуацію у системі державного управління. З боку це нагадує горе-водія, який уперше сів за кермо, не маючи ні досвіду, ані посвідчення водія, летить на повному ходу, і заспокоює всіх, що в нього попереду ще рік, щоб навчитися, «підтягнути» кермування. Але автомобіль не зупиняється, мчить. Чи далеко він доїде?

20.10
20.10.2015
Автор:
Єлісеєв Влад

Уважаемые члены Дискуссионного клуба и его аудитория! Прочитав статью г-на И. Манцурова и комментарии к ней, хочу отметить, что тема, предложенная для дискуссии, является более чем актуальной. Работая более пяти лет в Международной организации по миграции (МОМ) в поствоенных странах Африки, я, под руководством г-на Манцурова, реформировал, а большинстве случаев, - воссоздавал заново национальные статистические системы.

12.10
12.10.2015
Автор:
Чернишев Ігор

Уважаемый Игорь Германович и члены Дискуссионного клуба! Хочу начать с  благодарности высокому профессионалу-статистику, смелому и мужественному человеку, который «пошел на ВЫ» нынешнему украинскому истэблишменту, занявшему теплые кресла и наделенному неограниченной властью под названием «Ломать – не строить».  

 

07.10
07.10.2015
Автор:
Остапчук Ольга

Шановний Ігоре Германовичу! У попередньому своєму матеріалі я пропонувала, заручившись підтримкою Уряду, за участю усіх зацікавлених сторін скласти й реалізувати упродовж найближчих 2-3 років спільний покроковий план дій з проведення реформування системи державної статистики. З огляду на це, я й запитувала Вас про можливість поділитися думками щодо Дорожньої карти. Але, ознайомившись з надісланою Вами статтею "Карфаген має бути зруйновано", розумію, що зараз, як це не дивно звучить, не час говорити про розвиток того, чого завтра може не бути. Наразі найважливішим є не втратити шанс захистити вітчизняну статистику від "реформування", яке, дійсно, зруйнує її дощенту.

02.10
02.10.2015
Автор:
Манцуров Ігор

У своїй попередній статті я як професійний статистик, який захистив і кандидатську, і докторську дисертації із спеціальності «статистика» і пропрацював 15 років на керівних посадах у спеціалізованих агенціях ООН, займаючись, зокрема, і реформуванням національних статистичних систем у багатьох країнах Африки та Європи, адресував декілька запитань суспільству і Уряду, насамперед, керівництву Міністерства економічного розвитку і торгівлі щодо стратегії реформування системи державної статистики України.

02.10
02.10.2015
Автор:
Остапчук Ольга

Публікація І. Г. Манцурова "Реформувати не можна знищити", що місяць тому була оприлюднена на сайті громадської спілки "Економічний дискусійний клуб" і присвячена темі реформування системи державної статистики, не залишила мене байдужою. Більш, ніж 30-річний досвід роботи у цій системі сформував моє власне бачення розвитку пострадянської статистики в Україні, так би мовити, зсередини і, якщо такий ракурс для дискусії є цікавим, тоді варто було б розглянути декілька питань.  

27.08
27.08.2015
Автор:
Манцуров Ігор

У якому саме місці поставити кому у реченні, яке стосується програми реформування системи державної статистики, нещодавно оприлюдненої керівництвом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, і можливих наслідків цього реформування, читач визначить самостійно після ознайомлення з цим матеріалом.